Oyun

Bethesda Lider Yardımcısı Pete Hines Emekliliğe Ayrılıyor

 
Bethesda Softworks şirketinde kıdemli başkan yardımcısı ve yayıncılık başkanı Pete Hines şirkette geçirdiği 24 yıllık çalışmanın ardından emekliye ayrılma kararını açıkladı. Hines bu kapsamda “ilgi alanlarını ve tutkularını keşfedeceğini, zamanını değerlendireceğini ve hayatın tadını çıkaracağını” aktardı.
 
Pete Hines, 24 yıllık çalışmasının ardından veda ediyor
 
bethesda lider yardimcisi pete hines emeklilige ayriliyor 0 T6Qk3u2j 
 
Büyük ve başarılı çalışmalarıyla ön plana çıkan Hines emeklilik kararını kolay vermediğini açıkladı. Buna ek olarak şunları söyledi “Bu kararı vermeden önce uzun bir süre düşündüm ve gerçekten de benim için zor oldu. Ancak Starfield’ın inanılmaz çıkışıyla beraber kariyerimin doruk noktasına ulaştım. Artık doğru zamanın geldiğini hissediyorum.”
 
Yine burada Hines “Bethesda’daki muhteşem insanlarla, ekiplerle ve stüdyolarla çalıştığını ve bunun hayatının en büyük deneyimi olduğunu” vurguladı. Bundan sonraki süreçte Hines, “yapılan işleri takip edeceğini ve ilgi çekici şeyleri görmek için gerçekten heyecanlı olduğunu” söyledi. 
 
Bethesda kanadından ise Hines için bir açıklama yapıldı ve kısaca şunlar aktarıldı: “Kendisine 24 yıllık liderliği için müteşekkiriz. Hayatının geri kalanı için en iyi dileklerimizi sunuyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün