Oyun

Beden Kameralı FPS Oyunu Unrecord için Kısa Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

 
Vücut kamerası ile beraber karşımıza gerçekçi bir yapı ile çıkmaya hazırlanan Unrecord için yeni ve kısa bir oynanış videosu yayınlandı. Geliştirici ekip tarafından yayınlanan bu video içerisinde “Hala buradayız” ifadeleri kullanıldı. Videoda yine bir operasyondan görüntüler, elimize aldığımız silahların animasyonları, vücut kamerası ve daha fazlası bizlere aktarılıyor.
 
Kısa oynanış videosu Twitter üzerinden yayınlandı
 
beden kamerali fps oyunu unrecord icin kisa oynanis goruntusu yayinlandi 0 7zOCIG9m 
 
Yayınlanan kısa oynanış videosu içerisinde elbette oyun içi bazı görüntüler dikkat çekiyor. Bu görüntülerle beraber videonun kalitesinin de kötü olduğunu belirtebiliyoruz. Ek olarak, bu tarz videoların Twitter üzerinden değil de YouTube üzerinden yayınlanması, oyuncular ve izleyenler açısından daha sağlıklı olabiliyor.
 
Geçtiğimiz dönemde çok konuşulan bir proje olan Unrecord, PC platformuna çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun şu anda çıkış tarihi ne yazık ki belli değil. Dolayısıyla çıkış tarihinin verilmesini ilerleyen zamanlarda bekliyoruz. Öte yandan oyun Unreal Engine 5 oyun motoruyla beraber geliştiriliyor. Bu destekle beraber üst düzey bir yapının ve gerçekçiliğin bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz.
 
Vücut kamerası ve gerçekçi görünüşü ile beraber geçtiğimiz süreçte yani Nisan ayı içerisinde oyundan ilk görüntüler geldi. Bu görüntüler büyük oranda oyuncular arasında beğeni topladı ve böyle bir oyunun gelmeyeceği öne atıldı. Ancak geliştirici hala bu oyunun yani projenin oyunculara sunulacağını aktarıyor.
 
İşte yeni oynanış videosu 
 

https://twitter.com/esankiy/status/1732044574611460585

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün