Oyun

Baldur’s Gate 3 Fizikî Sürümleri Duyuruldu

 
Larian Studios, izometrik rol yapma oyunu Baldur’s Gate III için 2024’ün ilk çeyreğinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC’ye 79.99 dolar karşılığında gelecek olan fiziksel sürüm Deluxe Edition’ı duyurdu. Ön siparişler şu anda Larian Merch Store’da (Kuzey Amerika, Avrupa) mevcut.
 
Divinity: Original Sin 2’nin geliştiricilerinden
 
baldurs gate 3 fizik surumleri duyuruldu 0 KDJNCE2i 
 
Zindanlar ve ejderhalar dünyasında geçen yeni nesil bir rol yapma deneyimi olan Baldur’s Gate III parti tabanlı izometrik bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Oyunda El Kitabı’ndaki 12 sınıf ve 11 ırktan birer tanesini seçip kendi kimliğinizi oluşturabiliyor ya da çok iyi hazırlanmış bir geçmişe sahip Başlangıç karakterlerinden biriyle oynayabiliyorsunuz.
 
Oyun içerisinde hem tek oyunculu bir yapı hem de dört kişiye kadar oynayabileceğiniz çevrimiçi maceranın tadını çıkarabileceğiniz bir deneyim yer alıyor. Ayrıca yeni Divinity 4.0 motoruyla geliştirilen Baldur’s Gate 3, oyunculara eşi benzeri görülmemiş bir keşif ve deney özgürlüğü ile karakterlerle, tehlikelerle ve aldatmacalarla dolu bir dünyayla etkileşime geçmenize olanak tanıyor.
 
Baldur’s Gate III, 3 Ağustos’ta Steam ve GOG üzerinden PC ve Mac için 6 Eylül’de ise PlayStation 5 için dijital olarak piyasaya sürüldü. Xbox Series sürümü 2023’te dijital olarak çıkacak ve tam çıkış tarihi 7 Aralık’ta The Game Awards 2023’te duyurulacak. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün