Oyun

Avatar: Frontiers Of Pandora’nın 8 Dakikalık Oynanış Görüntüsü Sızdırıldı!

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak olan Avatar Frontiers of Pandora için yeni bir sızıntı ile karşı karşıyayız. Oyunun PC sürümünden yaklaşık olarak 8 dakikalık bir oynanış içeriği sızdırılmış durumda. Bu sızıntı ile beraber aynı zamanda oyunun mevcut performans istatistikleri de ortaya çıktı. Bu nedenle oyunun RTX 4070 Ti ekran kartında nasıl bir performans gösterdiğini de görebilirsiniz.
 
Oyun yarın çıkışını gerçekleştiriyor 
 
avatar frontiers of pandoranin 8 dakikalik oynanis goruntusu sizdirildi 0 vvAOqIdW 
 
Ubisoft tarafından geliştirilen bu yapım yarın itibarıyla tüm oyun severlere sunulacak ve dünya çapında çıkış yapacak. Far Cry temeli ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapımda Avatar karakterleri görebiliyor ve bunlarla beraber yeni bir açık dünya macerasına atılabiliyorsunuz. Oyunda aynı zamanda elinize farklı silahlar alabiliyor ve uçup kaçabileceğiniz bir yapı bulunuyor.
 

Oyun çıkışı ile beraber AMD tarafından kullanıcılara sunulan FSR 3.0 teknolojisini destekliyor. Bu destekler sayesinde elbette oyun daha akıcı bir şekilde oynanabiliyor ve aynı zamanda kullanıcılar bu şekilde daha rahat bir nefes alabiliyor. Sızıntı videosuna göz atmak isterseniz buradaki linki kullanabilir ve böylece içeriğe erişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün