Oyun

Assassin’s Creed Mirage için Yeni Güncelleme Yayınlandı

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Mirage için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.0.6 güncellemesi ile beraber oyuncular yeni oyun + moduna kavuştu ve bu yama PC platformunda yaklaşık olarak 5 GB boyutunda karşımıza çıkıyor.
 
Yeni güncelleme oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor 
 
assassins creed mirage icin yeni guncelleme yayinlandi 0 
 
Yeni güncelleme, yeni oyun + modunu oyun severlere sunuyor. Aynı zamanda oyuncular yeni bir ödül ile beraber oyuna devam ediyor. Yeni oyun + modu içerisinde karakter ilerlemesine, kostümlerine ve daha fazlasını bu moda aktarabiliyor ve yeni oyuna daha güçlü bir şekilde geçiş yapabiliyor.
 
Bağdat şehrini keşfedebileceğiniz ve tüm becerilerinizin ve teçhizatlarınızın yeni oyun +’a aktarılabileceği bu yapım içerisinde aynı zamanda yeni güncelleme hem görsel hem de grafiksel düzeltmelerle beraber oyundaki yerini alıyor. Örneğin oyun içerisinde yer alan karakterlerle beraber etkileşim sorunları bulunuyordu. Bu sorun yeni yama ile beraber ortadan kaldırıldı. Aynı zamanda yine oyun içerisinde yer alan karakterlerin kostümleri kapsamında da bir takım sorunlar bulunuyordu. Bu sorunlar da giderildi.
 

Güncelleme aynı zamanda görevlerde yer alan sorunları da düzeltiyor. Bunun yanı sıra karakter animasyonlarını da daha stabil hale getiriyor. Diğer taraftan bazı kararlılık iyileştirmeleri ile beraber de oyundan daha akıcı bir deneyim elde edebiliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün