Oyun

Arma Reforger Tam Sürüm Olarak Çıkış Yaptı

 
Geliştirici Bohemia Interactive, Arma Reforger’ın Erken Erişim’den çıktığını ve artık Xbox Series ve Steam ve Microsoft Store üzerinden PC için mevcut olduğunu duyurdu. Soğuk Savaş döneminde geçen ve Arma 4 için bir basamak görevi gören açık dünya çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu ilk olarak 17 Mayıs 2022’de her iki platformda da Erken Erişim olarak yayınlandı.
 
Arma 4 oyununa doğru yol alınıyor
 
arma reforger tam surum olarak cikis yapti 0 pvFPwv8T 
 
Bohemia Interactive yaptığı açıklamayla beraber Arma 4’ün yolunun açıldığını duyurdu. Bu kapsamda şunları söyledi: “[Sürüm 1.0] Arma Reforger’ı bir basamak olarak kullanıyoruz Oyunun karmaşık sistemi, eğlenceli içeriği ve teknik durumu artık bir üst seviyede bulunuyor. Bu sayede tam sürümü sizlere sunuyoruz. Ekibimiz projenin yol haritasına göre işleri yoluna koymak için yorulmadan çalışıyor.” 
 
Yeni Enfusion motoruyla güçlendirilen Arma Reforger, sizi otantik bir Soğuk Savaş ortamına götürüyor. Toplam 61 km2’ye yayılan iki ilgi çekici adada mücadele ediyorsunuz. Oyunun tam sürü bir dizi değişiklik, optimizasyon, hata düzeltmesi ve iyileştirme içeriyor.
 
Çıkış fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün