Oyun

Annapurna Interactive, 24 Bit Games’i Satın Aldı

 
Annapurna Interactive, Güney Afrika merkezli 24 Bit Games stüdyosunu satın aldığını duyurdu. Bu hamle Annapurna Interactive tarafından gerçekleştirilen ilk satın alım olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Satın alım, 24 Bit Games’in kullanıcı tabanı ve gelecekteki yeni projeleri için geliştirme ekibini ve tescilli teknoloji araç setlerini büyütmesine olanak sağlayacak. Aynı zamanda mevcut çalışanlar ve liderler işlerini normal bir şekilde yapmaya devam edecek.
 
Yeni projeler bu kapsamda desteklenecek
 
annapurna interactive 24 bit gamesi satin aldi 0 
 
Annapurna Interactive ve 24 Bit Games birlikte Güney Afrika oyun geliştirme endüstrisini geliştirmeye ve desteklemeye devam edecek. 24 Bit Games’in projeleri konsollar, PC, mobil ve sanal gerçeklik gibi platformlara gelmeye hazırlanıyor. Burada bağımsız ve AAA stüdyolar için portlardan ortak geliştirmeye ve araç üretimine kadar çeşitli içerikler yer alıyor. Resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.
 
Satın alım ile alakalı Annapurna Interactive eş başkanı Deborah Mars bir basın açıklamasında şunları aktarıyor: “Annapurna uzun yıllardır 24 Bit ile çalışıyor ve sadece işlerine değil aynı zamanda ekip üyelerine de değer veriyoruz. Bu zamana kadar kaliteye olan bağlılığımıza her zaman katı sağladılar. Dolayısıyla ortaklığımızı bir sonraki seviyeye taşıyarak her şeyin mümkün olduğunu düşünüyoruz.” 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün