Oyun

Alone in the Dark Reboot Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi

 
Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Pieces Interactive, Alone in the Dark’ı daha önce planlanan 16 Ocak 2024 çıkış tarihinden 20 Mart’a erteledi. Oyun PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam ve GOG üzerinden çıkış yapacak.
 
Reboot sürüm oyuncuları memnun etmek istiyor
 
alone in the dark reboot ertelendi iste yeni cikis tarihi 0 S95g3e4F 
 
Geliştirici ekip bu erteleme hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve yaklaşan hayatta kalma korku oyunu hakkında şunları aktardı: “Hayatta kalma korku oyunu Alone in the Dark, zorlu bir geliştirme süreci içerisindeydi. Başlangıçta Ocak 2024 tarihinde çıkış yapması planlanan bu oyun Noel Tatili nedeniyle ertelenmek durumunda kaldı. Şimdi ise yeni çıkış tarihimizle beraber oyunu sizlere ulaştırmak istiyoruz. Herhangi bir sıkışıklık olmaması açısından bu tarihi uygun buluyoruz.”
Yeniden düzenlenmiş sürüm içerisinde topluluğun beklentilerinin karşılanması hedefleniyor ve bununla beraber üst düzey bir yapının sunulacağı söyleniyor. 90’lı yılların klasik korku oyunlarına bir dönüşü simgeleyen bu yapım içerisinde orijinal oyunda yer alan malikaneye tekrardan geri dönüş yapıyor ve burada yer alan maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün