Haberler

Xbox Games Showcase’i Buradan İzleyebilirsiniz

Son günlerin belki de en büyük merakla beklenen dijital etkinliği Xbox Games Showcase bu gece karşımıza çıkacak ve Microsoft yeni nesil konsollarda göreceğimiz oyunları gösterecek bize.

Yaklaşık olarak 1 saat sürecek etkinlik tamamen oyunlar üzerine olacak ve araya başka hiçbir şey girmeyecek, ne yeni konsolun özellikleri, ne aksesuar tanıtımları; sadece oyun.

Halo: Infinite'in hikaye oynanışını bu etkinlikte göreceğimiz zaten garanti, ama bunun yanında yeni Fable'ın da çok büyük ihtimalle duyurulacağını tahmin edebiliyoruz. Ninja Theory ve The Initiative'in hangi oyunlar üzerinde çalıştığını görme şansımız da var, ayrıca Obsidian da The Outer Worlds DLC'si dışında bizlere sürpriz hazırlamış olabilir.

Tamamıyla birinci parti oyunlara odaklanacak bu etkinlik Türkiye saatiyle 19:00'da başlayacak ve Aaron Greenberg sunum için Türkçe altyazı desteği üzerinde de çalıştıklarını açıkladı. Böyle bir şey yaparlarsa bizim için gerçekten harika olur.

Ayrıca saat 18:00'de de Geoff Keighley'in sunumuyla bir şov-öncesi etkinliği düzenlenecek, burada da ekstradan dünya prömiyerleri olacağını söylüyor Keighley.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün