Haberler

Ubisoft’tan Steep’ten Daha Çılgın Bir Ekstrem Spor Oyunu Geliyor

2016 yılında bizleri ekstrem sporların içerisine sokmayı başaran Steep ile birlitke ses getiren Ubisoft, oyunun “ruhani devamı” niteliğindeki Riders Republic’i resmi olarak tanıttı. Öyle ki bu iki oyun arasındaki bağ, ekstrem sporlardan çok daha fazlasını içeriyor.

Steep’in arkasındaki stüdyo olan Ubisoft Annecy tarafından geliştirilen Riders Republic, tamamen çevrimiçi bir deneyim sunacak. Dünyanın kırsal bölgelerinde geçecek oyunda bisikletler, snowboard’lar, wingsuit’ler ve çok daha fazlasını kullanma imkanımız olacak.

Riders Republic, çıkışında dört farklı oyun modu ile gelecek. Bunlar arasında şimdilik en dikkat çekeni “Toplu Başlangıçlar” olacak gibi görünüyor. 50 kişinin kıyasıya rekabet ettiği bu modda her şey mübah olcak. Çok oyunculu arena modunda ise 6’ya 6 takım savaşları bizleri bekliyor.

Riders Republic’teki karakteriniz tamamen özelleştirilebilir olacak. Fragmanda pek çok karakterin farklı kostümler giydiğini de görebiliyoruz. Ubisoft’un bu kozmetikleri ne şekilde vereceği ise büyük bir soru işareti. Steep’te bu kozmetiklerin bir kısmını topladığınız puanlar ile açma şansınız oluyordu.

Riders Republic 25 Şubat 2021 tarihinde PC, PS4, Xbox One, PS5 ve Xbox Series X üzerinde satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün