Haberler

Total War: Three Kingdoms’a Mod Takviyesi Geldi

Creative Assembly'nin en yeni oyunu Total War: Three Kingdoms da mod desteğine kavuştu. 23 Mayıs'ta çıkan oyuna mod desteğinin gelmesiyle birlikte Steam Workshop sayfası da mod yağmuruyla karşılaştı ve şu an indirip deneyebileceğiniz 250'den fazla mod mevcut.

Elbette yüzlerce mod (ki bu sayı birkaç güne iyice artacaktır) arasından aradığınız şeyi bulmanız kolay olmayabilir ama yine de Popüler Modlar sayfasını takip etmenizde fayda var.

Creative Assembly, mod yaratma sistemini daha da kolaylaştıran yenilikler yapmış ve ayrıca mod yapımcılarının 2D karakter çizimleri de kullanmasına olanak sağlayan kaynaklar da sunmuş durumda.


Oyunun modlanabilir yönleri arasında savaş haritaları, karakter portreleri, modeller, animasyonlar, karakter özellikleri gibi kısımlar bulunsa da, hikaye modunun savaş haritaları ve altıgenleri, ses dosyaları ve oyun kodu modlanamayan kısımlar arasında.

> Total War: Three Kingdoms İçin Kanlı Canlı Bir Ek Paket Geliyor!

Şimdilik ön plana çıkan modlar arasında karakterlerin yaşlılıktan ölmelerine engelleyen bir mod, geliştirilmiş savaş kamerası ve bayrakları ve askerleri yeni renk ve dokularla yenileyen Hooveric Reskin modu dikkat çekiyor.

Siz de popüler modları şuradan takip edebilirsiniz.

Engin'in detaylı Three Kingdoms incelemesini ise şuradan okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün