Haberler

The Walking Dead’den Daryl Ve Carol’ün Yan Dizisi Geliyor

On birinci sezonuyla birlikte ekranlara veda edecek olan The Walking Dead dizisi, eğlence sektörüne iyi, kötü bir iz bırakmayı başardı. 2022 yılının ilk döneminde finalini yapacak olan dizinin ardından AMC’nin markayı yaşatmak için yan dizi çalışmaları olacağını biliyoruz. Bunlardan ortaya çıkan ilk dizi Daryl Dixon ve  Carol Peletier karakterlerinin etrafında gelişecek. Bu yan dizinin en erken 2023 yılında yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Yeni dizideki karakterleri tıpkı orijinal seride olduğu gibi Norman Reedus ve Melisa McBride canlandıracak. Dizi ayrıca Walking Dead’in yapımcı ekibinde yer alan Angela Kang ve Scott Gimple tarafından yapılacak. Bu iki ismin de Walking Dead’i bırakmak gibi bir niyeti yok. Zaten AMC tarafı da Walking Dead’i bu kadar tepkilere rağmen uzatmayı başaran yapımcı kadroyu bozmayı hiç düşünmemiştir. Bir yürüyen ölü gider, yenisi gelir. 

  • The Walking Dead 11. Sezonuyla Birlikte Ekranlara Veda Edecek

“Robert Kirkman’ın hikayesine epik bir final yapmak için harika yazarlarımız ve ekibimizle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum. Walking Dead ana serisi benim için özel bir yere sahip ve onu sona getirmek buruk bir tat bırakıyor. Ancak yeniden Scott Gimple ile çalışacağım için oldukça heyecanlıyım. Onunla ve AMC ile birlikte Daryl ve Carol için yeni bir dizi yapacağız. Norman ve Melissa da bizimle birlikte olacak. Bu benim kariyerim için dönüm noktası bir iş olacak. Birlikte daha fazla hikaye anlatabileceğimiz için çok heyecanlıyım.” diyen Angela Kang, ilk yan dizideki ekibi doğruladı. 

Halihazırda Rick Grimes üzerine yoğunlaşacak bir film için de hazırlıklarını sürdüren AMC, aynı zamanda yayın servisi olan AMC+ için de The Walking Dead içerikleri üretmeye hazırlanıyor. Yayın servisi savaşlarına yeni bir kanal daha katılacak. Bakalım Walking Dead markası başlı başına AMC’ye dijital platformda da başarılar kazandırmaya yetecek mi? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün