Haberler

Surgeon Simulator 2’nin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bossa Studios’un eğlenceli oyunu Surgeon Simulator, ikinci oyununa kavuşmaya hazırlanıyor. Geliştirici ekip oyunun çıkış tarihi ile birlikte bir de fragman yayınladı. Surgeon Simulator 2, 27 Ağustos’ta Epic Games Store üzerinde çıkış yapacak.

Fragmanda oyunun yeni özelliği olan editör modu gösteriliyor. Bu mod sayesinde oyuncular kendi bölümlerini yaratarak diğer oyuncular ile paylaşabilecek. Fakat sizin de görebileceğiniz üzere “Bossa Labs Creation Mode” standart bölüm editörlerinden oldukça farklı.

Evet, Surgeon Simulator 2 ile gelecek bu editör sayesinde oyun içerisinde kendi oyunlarınızı üretme fırsatı bulacaksınız. Örneğin bir bowling salonu ya da insanları çileden çıkaracak labirentler üretebilirsiniz. Seçeneklerin sınırsız göründüğü bu mod sayesinde Surgeon Simulator 2 çok farklı eğlencelere de ev sahipliği yapabilecek.

Bossa’nın yaptığı açıklamalara göre bu mod içerisinde temel bölüm mantık ve oynanış kuralları bulunacak. Yani Bossa Labs Creation Mode ile elektronik ya da mantık tabanlı sistemler kurmak mümkün olacak. Bunun ufak bir örneğini videonun içerisinde de görebiliyoruz.

Şahsen bu ilginç modu denemek ve Surgeon Simulator 2 oynamak için sabırsızlanıyorum. Siz neler düşünüyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün