Haberler

Sempatik 3D Aksiyon Macera Oyunu Tamarin, Türkçe Olarak Çıktı

Chameleon Games, başrolünde sevimli mi sevimli bir maymunun olduğu aksiyon macera oyunu Tamarin’in PC ve PS4 için yayınlandığını duyurdu. Bu duyuruya yeni bir fragman da eşlik ediyor ve bu fragmanda oyunun tonunu görebiliyorsunuz.

Oyunun Steam sayfasındaki açıklama şu şekilde:

Kuzeyin güzel manzaraları eşliğinde, başrolünde dünyanın en sevimli maymununun bulunduğu harika bir üçüncü kişi aksiyon-macera oyunu olan Tamarin ile aksiyonun ve doğanın tadını çıkar. Gitgide büyüyen böcek istilasının getirdiği kirlilik ve yıkım, ailesini korumak isteyen çevik maymunumuzu harekete geçiriyor.

Primatlar ve böceklerle dolu aksiyonla şekillenen harika ve gerçekçi 3 boyutlu dünyamızı keşfet. Ormanlar, fiyortlar ve dağlarla dolu vahşi Kuzeye yolculuğunda bir tamarin kadar çevik hareketlerle zıpla. Macera boyunca gizemli ateş böceklerini kovalayacak, dans eden karıncaların gizli yer altı dünyasını keşfedecek, masum kuşları kurtaracak ve tamarinlerin doğal yaşam alanını kurtaracaksın.

Tamarin’in dikkat çekici özelliklerinden biri de Rare’in altın döneminden gelen kadrosu. Banjo-Kazooie’nin karakter tasarımcısı Steve Mayles, Diddy Kong ve Battletoads tasarımcısı Kev Bayliss, Donkey Kong 64 çizeri Richard Vaucher, Donkey Kong Country ve Starfox Adventures bestecisi David Wise kadrodaki isimler arasında.

Oyun AiBell Game Localization tarafından yapılan çevirisiyle birlikte Türkçe dil desteğiyle birlikte çıktı. Steam sayfası için şurayı, PS4 sayfası için şurayı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün