Haberler

Sega, Yakuza: Like A Dragon’un Çıkış Tarihini Açıkladı

Sega, Yakuza: Like A Dragon'un PC, PS4 ve Xbox One için Kasım ayında çıkacağını açıkladı. Oyunun PC versiyonu hem Steam, hem de Windows Store üzerinden çıkış yapacak. Her ne kadar Sega çıkış tarihini sadece ay olarak vermiş olsa da, Microsoft Store'daki listeleme oyunun 13 Kasım'da çıkacağını gösteriyor.

Yalnız oyunun Steam sayfasındaki fiyatlara baktığınızda keyfiniz kaçabilir çünkü standart versiyon 399, Legendary Hero versiyonu ise 599 lira. Yani yerel fiyatlandırma söz konusu değil.

Oyunun yeni nesil versiyonu ise Xbox Series X için süreli exclusive olacak ve konsolun çıkış günü oyunlarından biri olacak. Elbette bu, Xbox Series X 13 Kasım'da çıkacak anlamına gelmiyor, oyunun yeni nesil versiyonu muhtemelen mevcut nesil versiyonundan sonraki bir tarihte yayınlanacak. PS5 sahiplerinin ise Xbox Series X exclusive süresinin bitmesini beklemeleri gerekecek.

Sega oyunun İngilizce dublajını gösteren de bir video yayınladı ve videoda Star Trek'in ünlü ismi George Takei de Arakawa ailesinin başı Masumi Arakawa rolüyle oyunda yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün