Haberler

Russo Kardeşler, Netflix İçin Yeni Bir Sinema Yapıyor

Netflix'in bir yayın servisi için olağanüstü bütçeler ayırıp yaptığı The Old Guard veya Extraction gibi filmler belki de sinema sektörünün gelecekteki değişiminin ilk sinyallerini veriyor. Özellikle bu salgın döneminde kıymeti iyice anlaşılan yayın servisleri büyük bütçeli filmler de yapmaya devam ederse sinemada göreceğimiz film sayısında ciddi bir azalma yaşanabilir. Artık herkes için bir cazibe merkezi olmaya başlayan Netflix'in sıradaki filmi ise yine parmak ısırtan cinsten. Joe ve Anthony Russo'nun yönetmenliğini yapacağı The Gray Man filminin hazırlıkları başladı.

İşin içinde Russolar olunca daha önce  MCU'da rol almış birinin de kadroda olması kaçınılmaz. Chris Hemsworth'ün ardından bu yeni Netflix filminde Chris Evans'ı başrolde göreceğiz. Evans'ın partneri ise Ryan Gosling olacak. Deadline'ın haberine göre  Netflix'in bu filme ayırdığı bütçe 200 milyon dolar civarında. Mark Greaney'in aynı isimli kitabından uyarlanacak olan filmin hikayesi daha önce Avengers: Endgame'de de Russolar ile çalışmış olan Christopher Markus ve Stephen McFeely ile birlikte Joe Russo tarafından revize edilecek.

  • Russo Kardeşler, Halen Marvel İle Görüşüyormuş
  • Russo Kardeşler, Avengers'lar Salgın Sonrası Tekrar Vizyona Girsin İstiyor

“Film iki harika aktörün iki farklı tip CIA ajanını canlandırmasıyla ortaya çıkan durumu konu alacak. Captain America: Winter Soldier filminde yaptıklarımızı seven insanların bu filme kendini daha yakın hissedeceğini düşünüyorum, yaptığımız şey o filmi daha gerçek bir dünyaya uyarlamak. Bu filmin bize ifade ettiği bu.” diyen Anthony Russo, benim gibi pek çok Winter Soldier hayranını şimdiden kazandı. Ryan Gosling'in eski bir CIA ajanı ve serbest bir kiralık katil Court Gentry'i canlandıracağı filmle ilgili bir diğer amaç da Gosling'in aynı karakteri devam filmlerinde de canlandırarak bir seri yapılması. The Gray Man'in çekimleri 2021 yılının Ocak ayında başlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün