Haberler

Rise of the Triad Remastered Duyuruldu

Klasik oyunların yenilenerek karşımıza çıkması artık alışıldık bir hale geldi. Bu seferki duyuru ise Rise of the Triad Remastered hakkında. 3D Realms tarafından gerçekleştirilen Realms Deep 2020 dijital etkinliğinde yapılan duyuruyla öğrendiğimiz üzere; 90’lı yılların klasik “shooter”larından olan Rise of the Triad, önümüzdeki yıl yenilenmiş haliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Rise of the Triad, Wolfenstein ve Doom gibi klasikler arasında bir miktar geri planda kalmış olsa da yine de sevilen bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Bahsettiğimiz diğer örneklerle benzer bir FPS deneyimi sunuyordu zaten. Şimdi de günümüze uygun bir hale getirilerek yeniden oyun severlerin beğenisine sunulacak.

3D Realms, Destructive Creations ve Apogee Software’in proje üzerinde çalıştıkları belirtilmekte. Etkinlik esnasında bu üç stüdyonun çok sayıda ortak çalışma yürütmekte oldukları da aktarıldı -ki Rise of the Triad da bunlardan birisi olarak karşımıza çıkacak.

Rise of the Triad Remastered’dan bir oynanış videosu ya da ekran görüntüsü paylaşılmadı henüz. Ama oyunun 2021’de PC, PS, Xbox ve Switch için çıkacağı belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün