Haberler

Remnant: From the Ashes Gelecek Ay Son DLC’sine Kavuşuyor

1.6 milyonun üzerinde satarak geliştiricisi Gunfire Games'i bile başarısıyla şaşırtan Remnant: From the Ashes, gelecek ay son bir DLC'yle karşımıza çıkacak. Subject 2923 ismindeki bu DLC oyuna iki büyük biyom ekleyecek ve Remnant dünyasının kökenlerini daha iyi anlamamızı sağlayan yeni bir hikaye kısmına sahip olacak.

Ana oyundan sonraki olayları anlatan Subject 2923 yayınlanan yeni fragmanda da görülen Ward Prime ismindeki yeni bölgeye odaklanıyor. Ward Prime, insanlığın Dreamer projesinin hayata geçirildiği askeri araştırma kompleksinin ismi.

Oyuna eklenen yeni dünya ise Kingdom of Reisum. Remnant tasarım direktörü John Pearl, Reisum dünyasının Remnant için yaptıkları bir konsept çizimden doğduğunu söylüyor. Bu çizimde insan benzeri dev bir yaratık ve insan büyüklüğünde fareler varmış.

Subject 2923, Remnant'ın şimdiye kadarki en büyük genişleme paketi olacak ve oyuna yaklaşık olarak 4-6 saatlik oyun süresi ekleyecek. 

Subject 2923'ün satış fiyatı 10$ (30 lira), bu genişleme paketinin 20 Ağustos'ta yayınlanmasıyla birlikte Remnant: From the Ashes Complete Edition da satışa çıkacak. İçerisinde ana oyun, Swamps of Corsus ve Subject 2923 DLC'lerini bulunduran bu paketin fiyatı ise 50$ (150 lira) olarak belirlenmiş. Şu anda ana oyun ve iki DLC'yi satın alırsanız 180 lira (120+30+30) ödüyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün