Haberler

PUBG’nin Yeni Güncellemesi, PvE Odaklı Olacak

PlayerUnknown’s Battlegrounds, battle royale furyasını başlatan oyunlardan biri. Oldukça basit bir mantık üzerine kurulan oyunda amaç her zaman rakiplerinizi ortadan kaldırmak oldu. Öyle ki PUBG, bugüne kadar salt PvP deneyiminden başka hiçbir şey sunmadı. Fakat yeni güncelleme ile PUBG’nin rotası değişecek gibi görünüyor.

Geliştiricilerin yayınladığı açıklama videosuna göre yeni güncelleme tamamen PvE odaklı olacak. PUBG Corporation’ın kreatif direktörü Dave Curd, 8.2 ve 8.3 güncellemesi ile birlikte gelecek yeniliklerin ipuçlarını verdi. İlk olarak 8.2’de oyuncular artık decoy grenade adı verilen ekipmanı kullanabilecek. Bu bomba fırlatıldığında ateş sesi çıkararak sıcak çatışma hissiyatı yaratacak. Bu şekilde rakiplerinizi tuzağa düşürebileceksiniz.

8.3 güncellemesi ile birlikte ise PvE odaklı yeni eklentiler ile karşılaşacağız. Curd bahsi geçen güncelleme hakkında çok fazla detay vermese de yeni bir ekipmanın oyuna ekleneceğini ve oyuncuların risk alarak turun son bölümlerinde daha avantajlı konuma gelebileceklerini söylüyor. 

Sizce bu ekipman ne olacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün