Haberler

Mortal Shell’in Geliştiricisi Betadan Enteresan Ayrıntılar Paylaştı

Mortal Shell'in iki hafta önce herkese açılan betası, beklenenin de üzerinde ilgi gördü ve geliştiricisi Cold Symmetry'nin söylediğine göre 350 binden fazla kişi oyunun betasını oynadı.

Cold Symmetry betanın gördüğü ilgiden bir hayli memnun. Zaten normalde davet üzerine girilen beta düşünülmüştü ama özellikle de sosyal medyada davetiyelere büyük ilgi olunca stüdyo oyunu herkese açmaya ve daha fazla geri bildirim toplamaya karar vermişti.

Stüdyo betaya dair ilginç istatistikler de açıkladı. Öncelikle oyunun Twitch ve YouTube üzerinden 5 milyonun üzerinde izlenmeye kavuştuğunu söylemişler ki bu da bir beta için çok ciddi bir rakam. Betayı oynamayanlar bile oyunun nasıl bir şey olduğunu merak ederek yayınları takip etmişler.

Betayı oynadıysanız siz de kediyi muhakkak görmüşsünüzdür. Fallgrim Outskirts'te bir geçidin ardında bulduğunuz tüccar Vlas'ın masasında oturan bir kedi vardı. İşte bu kediye yaklaştığınızda onu sevebiliyorsunuz, hem de bu son derece sevimli bir ara sahne eşliğinde gösteriliyor. Beta süresince bu kedi tam 150 bin kez sevilmiş 🙂 Tabii herhalde benim gibi Vlas'ın her yanına gittiğinde kediyi sevenler yüzünden de sayı yükselmiş olabilir, ama oyuncuların bu detayı fark etmiş olmaları da çok hoş.

Umarım geliştirici ekip betadan topladıkları geri bildirimleri ciddiye alır ve gerçek anlamda güzel bir soulslike oyuna daha sahip olmuş oluruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün