Haberler

John Carpenter, The Thing’in Yine Çekimini Teyit Etti

Yaklaşık son beş yıldır Hollywood ciddi bir “yeniden çekim” dönemine girmiş durumda. Yeni fikirler üretemediklerinden mi yoksa eskiden tutmuş kült filmlerin yeniden izleyiciyi sinemaya çekeceğini düşündüklerinden mi bilinmez 2000’ler öncesinde çekilmiş neredeyse tüm kült filmler bu zamanlarda yeniden çekilmeye hazırlanıyor. Korku filmlerinin usuta yönetmeni John Carpenter‘ın yönetmenliğini yaptığı 1982 yılında vizyona giren The Thing için de bir yeniden çekim yolda gözüküyor. 

  • The Exorcist’in Yeniden Çekimi İçin Hazırlıklar Başladı
  • John Carpenter’ın Hayalinde Oyun Müziği Bestelemek Varmış

Katıldığı bir soru cevap etkinliğinde The Thing ile ilgili konuşan John Carpenter, “Bence Jason Blum The Thing üzerinde çalışacak. Yapmak istediği The Thing’i yeniden çekmek. Belki ben de buna dahil olabilirim, belki.” diyerek Jason Blum‘un sahip olduğu Blumhouse Yapım Şirketi‘nin yeni bir The Thing filmi üstünde çalıştığını belirtti.

İşin içerisinde John Carpenter gerçekten yer alacaksa yeni nesil The Thing ile ilgili beklentiler biraz daha yükselebilir ancak John Carpenter’ın yönetmediği bir The Thing’in insanları tam anlamıyla mutlu etmesi pek mümkün gözükmüyor. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün