Haberler

HITMAN 3 Epic Store’a Özel Oyunlar Kervanına Katıldı

IO Interactive’in 2016’da World of Assassination ile taze bir başlangıç yaptığı HITMAN serisinin son oyunu HITMAN 3, Epic Store’a özel oyunların sonuncusu oldu. 

Yayıncılardan yana şansı hiç yaver gitmeyen yeni HITMAN serisinin ilk oyunu Square Enix, ikincisi ise Warner Bros Interactive tarafından yayınlanmıştı. IO Interactive’in başındaki isim olan Hakan Abrak’ın söylediğine göre stüdyo bu oyunu kendisi yayınlayacak: 

“HITMAN 3’ü bizzat kendimiz yayınlayacak olmak, hedeflerimizi bağımsız bir stüdyo olarak gerçekleştirmek adına attığımız, IO Interactive için büyük bir adım. Dahası, Epic ile kurduğumuz bu partnerlik, bize oyunumuzu fanlarımız ve topluluğumuz için hayalimizdeki halinden taviz vermeden yapmamıza olanak tanıyacak. World of Assassination yolculuğunda bizi desteklemiş olan gedikli hayranlarımızın önceki oyunların görevlerindeki ilerlemelerini Epic Store’da HITMAN 3’e taşıyabilecek olmaktan mutluyuz.”

Oyun 1 yıl boyunca Epic Games Store’a özel kalacak, sonra kendisini Steam’de görebileceğiz. Ayrıca üçlemenin 2016 tarihli ilk oyunu da 27 Ağustos ve 3 Eylül arasındaki hafta Epic Games Store’da bedavaya dağıtılacak. 

Bu haberlere ek olarak oyunun ikinci lokasyonu da duyurulmuş vaziyette. İngiltere’de bir malikâneye, orada yaşanan cinayeti çözmeye yollanan dedektif olarak sızacağımız görevin konsepti, Rian Johnson’ın geçtiğimiz sene bizleri mest eden filmi Knives Out’a bariz bir şekilde benziyor. Zaten adı da The Thornbridge Mystery. Hatırlarsanız Knives Out’taki cinayetin kurbanı da Harlan Thrombey idi ki onun adı da “Harlowe Thrombey ‘yi Kim Öldürdü?” isimli “kendi maceranı kendin seç” kitabına göndermeydi. Göndermeler zincirinin üçüncü halkası da HITMAN 3 olacak görünüşe göre. 

HITMAN 3, Ocak 2021'de bizlerle buluşacak. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün