Haberler

Fifa 21’in En Uygun 10 Oyuncusu Muhakkak Oldu

Yılın beklenen zamanı geldi! Fifa 21’in çıkışına artık haftalar kaldı ve herkesin merak ettiği oyuncu değerlerinin ilk 10’u ortaya çıktı. Fifa 21’in zirvesinde yine 93’lük ortalaması ile Messi bulunuyor. Messi’yi ise 92’lik ortalama notu ile ezeli rakibi Cristiano Ronaldo takip ediyor.

Oyundaki tek 93 ortalamaya sahip olan Messi’nin en dikkat çekici değeri 95 not ile top sürme olmuş. Cristiano Ronaldo ise 93 notuna sahip şut gücü ile dikkat çekiyor. Ronaldo’nun hemen arkasında ise dört adet 91 ortalamaya sahip oyuncu bulunuyor: Lewandowski, Neymar, Kevin De Bruyne ve Jan Oblak.

Bu dörtlüyü ise 6 adet 90 ortalamalı oyuncu takip ediyor. Bu noktada EA’in sadece ilk 10’u açıkladığını hatırlatmakta fayda var. Yani listeye giremeyen iki 90 not ortalamasına sahip oyuncu bu ilk on içerisinde sayılmıyor.

Listenin son dörtlüsü ise geçtiğimiz yıl Fifa kapağında bulunan Virgil van Dijk ve Fifa 21’in kapağındaki Kylian Mbappe ile başlıyor. Kalan iki ise Liverpool’un göz bebeği Mo Salah ve Sadio Mane. Liste dışında kalan iki ismin ise kaleciler Marc Andre Ter Stegen ve Allisson olduğunu belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün