Haberler

Fall Guys, Fortnite’ın Hile Müdafaa Sistemini Kullanacak

Yaklaşık bir aydır hayatımızda olan Fall Guys, gösterdiği müthiş grafik ile oyuncu sayısını artırmaya devam ediyor. Fakat her çevrimiçi oyunda olduğu gibi Fall Guys’da da oyuncuların başı hileciler ile dertte. Daha yükseğe zıplama, süper hız ve bunun gibi pek çok hileyi rahatça kullanan kişiler, yakın zamanda duvara toslayacak.

Bildiğiniz üzere Fall Guys topluluğu hilecilere pek “insan” gözüyle bakmıyor. Öyle ki geliştirici Mediatonic ekibi, oyunda hile yapılmayacağını düşündüğü için, Fall Guys’ın içerisine tam teşekküllü bir anti hile sistemi bile eklememişti. Fakat bu durum değişmek üzere.

Twitter adını “BeanBot” olarak değiştiren Fall Guys ekibi, sonunda hilecilere karşı verilecek savaşın en önemli adımını atacak. Pek çok güvenlik sistemini geliştireceğini açıklayan Mediatonic, Fortnite’ın da kullandığı anti-hile sistemlerini Fall Guys ile entegre edecek.

Birkaç hafta içerisinde gelmesi beklenen bu güncelleme, Fall Guys’ın ikinci sezonunu ile birlikte devreye girmiş olacak. Yepyeni bir tema ve mini-oyunlar ile karşımıza çıkacak ikinci sezon, pek çok oyuncunun artık bitmesini umduğu hilelerin de sonunu getirecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün