Haberler

Epic Store’da Önümüzdeki Haftanın Oyunları Hitman ve Shadowrun Collection

Epic Games Store’un ücretsiz oyunlar kampanyasının bu haftaki oyunları Enter The Gungeon ve God’s Trigger. Önümüzdeki hafta ise; Hitman ve Shadowrun Collection ile yola devam edecekleri duyuruldu.

Dün akşam Hitman 3’ün Epic Store’a özel çıkış yapacak oyunlar arasına dahil olduğu haberini sizlerle paylaşmıştık. Orada da belirtildiği üzere Hitman serisini yeniden başlatan bu üçlemenin ilk oyunu Hitman önümüzdeki hafta Epic Store’da ücretsiz olacak. İlk çıktığında bölümler halinde yayınlanması eleştirilmişti. Bunun yansımasını ikinci oyunun bölümler halinde değil de tek seferde çıkışında gösterdi kendisini. Eğer bu üçlemeyle halen tanışmamızsanız, fırsat ayağınıza kadar geliyor.

Önümüzdeki haftanın ücretsiz diğer oyunu (hatta oyun paketi diyelim biz ona) Shadowrun Collection. Paket içerisinde Shadowrun Return, Shadowrun Dragonfall Director’s Cut ve Shadowrun Hong Kong Extended Edition yer alıyor. Shadowrun serisi siberpunk ile fantastik kurguyu harmanlayan bir sıra tabanlı ryo serisi. Paket halinde 3 oyuna da sahip olup seriyi hızlıca elden geçirebilirsiniz 🙂

Bu haftanın oyunları Enter The Gungeon ve God’s Trigger 27 Ağustos tarihine kadar, önümüzdeki haftanın oyunları Hitman ve Shadowrun Collection ise 27 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak. Sıradaki oyunları da merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün