Haberler

Epic Store’da Önümüzdeki Haftanın Fiyatsız Oyunu: Stick It To The Man!

Epic Games Store’un haftalık ücretsiz oyun kampanyası bu hafta Railway Empire ve Where the Water Tastes Like Wine ile yoluna devam ediyor. Bu haftayı iki oyunla geçirirken, önümüzdeki hafta tek bir oyun verileceğini görüyoruz, önümüzdeki hafta bizleri Stick It To The Man! bekliyor.

Stick it to The Man! absürt bir platform-macera oyunu. Ters giden bir kasket deneyi sonucunda kahramanımız Ray’in kafasından bir spagetti kol (???) çıkıyor ve zihin okuma yeteneği kazanıyor. Üstün yetenekleriyle dünyayı değiştirebilecekken işlemediği bir suç yüzünden insanoğlundan kaçması kaçması gereken bir pozisyonda buluyor kendisini. Oyunun PC versiyonu için Metacritic’te 7 inceleme paylaşılmış, ortalama puanı 79 olarak görünürken, 64 oyuncu değerlendirmesinin ortalaması ise 7,3 puan.

Railway Empire ve Where the Water Tastes Like Wine’ı 17 Eylül akşamına kadar, Stick it to The Man!’i 17-24 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olarak Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Sıradaki oyunlar hangileri olacak bakalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün