Haberler

EA Play De Game Pass Bünyesine Katılıyor!

Microsoft dünden beri gündeme damga vurdu diyebiliriz. Önce Xbox Series S ve Xbox Series X’in fiyatları ve çıkış tarihleri belli oldu; Xbox Series S’nin 299$ gibi son derece uygun bir fiyattan çıkacak olması oldukça önemli bir haberdi. Xbox Series X de 499$ fiyatıyla söylentilerden daha düşük bir fiyat belirlemiş oldu.

Yurtdışında 25 – 35$ taksitle de satışına başlanacak ve 22 Eylül’de ön siparişlere açılacak konsollarla ilgili bilgileri sindirmeye çalışıyorduk ki bir açıklama da Game Pass tarafından geldi.

Microsoft ve Electronic Arts işbirliğine giderek Xbox Game Pass abonelerine ekstra bir ücret gerektirmeksizin EA Play aboneliği de verileceğini açıkladı. Yani Ultimate aboneleri Xbox One, Xbox Series X ve S ve Windows 10’da; Xbox Game Pass for PC aboneleri ise Windows 10’da EA Play’e de sahip olacak!

Steam’de EA Play’in aylık 29 lira olduğunu düşünürsek bunun ne kadar inanılmaz bir anlaşma olduğunu da tahmin edebilirsiniz, çünkü Game Pass’in aylık aboneliği sadece 15 lira.

EA Play’in ‘tatil döneminde’ Game Pass’e ekleneceği söyleniyor, yani yeni nesil konsolların çıkışına yakın bir zamanda bu işbirliğin meyvelerini oynamaya başlayabileceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün