Haberler

Diablo Katili Olarak Bilinen Lost Ark, Batı İçin Yayıncı Bulmuş Olabilir

Smilegate RPG'nin inanılmaz popüler hack 'n' slash oyunu Lost Ark için nihayet Batı yolları görünmüş olabilir. Daha ilk fragmanından beri Diablo Katili olarak konuşulmaya başlanan oyun, Diablo-tarzı bir DVO olarak karşımıza çıkmıştı. Smilegate bundan yıllar önce, 2015 yılında, oynaması tamamen ücretsiz olan Lost Ark'ı Batı ülkelerine de getirmeyi planladığını söylemişti ama sonrasında bu konuda bir gelişme olmamıştı.

Dün ise Amazon Games ile Smilegate RPG, 'bir oyunun” Avrupa ve Kuzey Amerika'da yayınlanması için özel yayın anlaşması imzaladıklarını açıkladılar. Oyun gelecek sene yayınlanacak ve her ne kadar açıklamada oyunun ismi açıklanmamış olsa da çeşitli haber kaynakları bunun Lost Ark olacağını öne sürüyorlar.

Smilegate RPG CEO'su Chi Won Gil, “Smilegate RPG ve Amazon Games uzmanlıklarını birleştirerek AAA oyunlarımızdan birini Batı oyuncularıyla buluşturacak” diyor. Aslında Smilegate henüz duyurmadığı bir AAA oyun üzerinde de çalışıyor olabilir ama oyunun 2021 yılında yayınlanacak olması, bunun yepyeni bir oyun olma ihtimalini biraz azaltıyor. Ayrıca Smilegate'in çok uzun zamandır Lost Ark için yayıncı arayışında olduğunu da düşünürsek ibre sanki bu yönü gösteriyor gibi.

Oyunun orijinal fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün