Haberler

Crysis Remastered’ın En Üst Grafik Ayarının İsmi ‘Crysis’i Çalıştırabilir Mi?’

Bundan yıllar yıllar önce Crysis çıktığında, grafik kalitesiyle hepimiz büyülenmiştik. Büyülenmiştik büyülenmesine ama oyun o dönem gerçekten de çok güçlü bilgisayarlar istiyordu ve bu yüzden de PC donanımlarını zorlayan, ‘ekran kartı eriten’ bu oyun için “Crysis’i Çalıştırabilir Mi?” internet meme’i doğmuştu 🙂

Crysis Remastered da bu esprili cümleye atıf yapmakta geri kalmamış çünkü oyunun en üst grafik ayarının ismi “Can It Run Crysis?” olarak belirlenmiş. “Sınırsız ayarlarla donanımızı son damlasına kadar zorlayacak” diyor Crytek bu mod için. Hatta oyunun bu modda çekilmiş 4K çözünürlükte bir ekran görüntüsünü de Twitter hesaplarından paylaşmışlar:

Elbette bu sahneyi oyunda görmek daha farklı olacaktır, sonuçta Twitter’dan paylaşılırken görselin kalitesi de bir miktar düşmüş olmalı. Zaten bu resmin altına da eski versiyonla kıyaslama görüntüleri ve eleştiriler gelmiş.

  • Crysis Remastered’ın PC Sistem Gereksinimleri Korkulduğu Gibi Çıkmadı

Oyunun geçen gün açıklanan PC gereksinimleri hiç de öyle bilgisayar zorlayıcı gibi değildi ama bir de bu grafik ayarında deneyip konuşmak lazım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün