Haberler

Crysis Remastered’ın Çıkış Tarihi Belirli Oldu

Crysis Remastered ile ilgili sızıntılar, eleştiriler, yeni sızıntılar döngüsü oyunun yeni çıkış tarihinin ilan edilmesiyle birlikte kırılmış oldu. Crytek, Crysis Remastered’ın önümüzdeki ay oyun severlerle buluşacağını ilan ederken, Epic Games Store, PS Store ve Microsoft Store’da 29.99$ / 29.99€ fiyat etiketiyle satılacağını duyurdu. Ülkemiz için geçerli fiyatın ne olacağını da önümüzdeki günlerde öğreneceğiz artık.

Bildiğiniz üzere, oyunun duyurusuna kısa bir süre kala bir video sızmış, bu video oyunun orijinal haliyle kıyaslanıp eleştirilmişti. Bunun üzerine de Crytek hem oyunun çıkış tarihini ötelemiş, hem de duyuruyu ertelemişti.

Dün PlayStation Access kaynaklı bir sızıntıyı sizlerle paylaşmış, o habere göre oyunun çıkış tarihinin 21 Ağustos olduğunu aktarmıştık. Bugünkü duyuruyla aslında çıkış tarihinin değil duyuru tarihinin kast edildiği de netleşmiş oldu (-ki bu beklenen bir şeydi); Crysis Remastered’ın PC, Xbox One ve PS4 için çıkış tarihi 18 Eylül 2020 olarak ilan edildi.

Paylaşılan yeni tanıtım videosu oyunun orijinal versiyonu ile remastered versiyonunun kıyaslamasını içeriyor.

Paylaşılan basın bültenindeki şu kısım da ilginizi çekebilir:

İlk defa bir Crytek oyunu, CRYENGINE'nin kendi yazılım bazlı ray tracing çözümü ile, Xbox One X ve PlayStation 4 Pro'da ray tracing’e sahip olacak. Oyunun PC versiyonu bunlara ek olarak NVIDIA DLSS teknolojisi ve NVIDIA’nın VKRay Vulkan ekini kullanarak, NVIDIA GeForce RTX ekran kartlarında donanım bazlı ışın izlemeyi destekleyecek.

Crysis bu yenilenen haliyle hayal kırıklığı mı olacak yoksa sevindirecek mi, önümüzdeki ay göreceğiz, takipteyiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün