Haberler

COVID-19 Salgını Gabe Newell’ı Yeni Zelanda’da Esir Etmiş

Coronavirüs salgını hepimizi olduğumuz yere kilitlemiş durumda. Fakat yıllar sonra gelen Half Life: Alyx’in ardından bile ortalarda görünmeyen Gabe Newell’ın, evinden kilometrelerce uzakta, Yeni Zelanda’da kaldığı ortaya çıktı. Newell, bu uzun süreli seyahatinden oldukça memnun olduğunu ifade etti.

Half-Life: Alyx’in çıkışının hemen ardından 10 günlük bir tatil yapmaya karar veren Newell, İspanyol yarış pilotu arkadaşı Alex Riberas ve partneri Teagan Klein ile birlikte Yeni Zelanda’ya doğru yolculuğa çıkmış. Klein’ın açıklamalarına göre üçlü, Yeni Zelanda sınırları kapatmadan 48 saat önce oturup ülkede kalmaya karar vermişler.

Yeni Zelanda’da bir TV şovuna konuk olan Newell, Yeni Zelanda halkının oldukça sevecen ve misafirperver olduğunu ifade etmiş. Yöneticiye göre burada kalmanın en zor yanı, yanında olmayan ailesi ve dostları hakkındaki endişeleri olmuş.

Newell, Riberas ve Klein’ın da aralarında bulunduğu bu geniş “tatil ekibi”, 15 Ağustos’ta bedava bir konser düzenleyerek ülkeye minnetlerini sunacak. Yeni Zelanda’nın salgın başladığından beri 1555 vaka sayısına ulaştığını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün