Haberler

Call of Duty: Black Ops Cold War’un Çok Oyunculu Modu Tanıtıldı

Yılın merakla beklenen oyunlarından biri olan Call of Duty: Black Ops Cold War’dan yeni bilgiler geldi. Her CoD oyununun yüzde 50’sini oluşturan çok oyunculu kısmını gösteren geliştirici Treyarch ekibi, eskisinden daha hızlı ve daha kapsamlı bir savaş vadediyor.

Yapılan canlı yayında Moskova’nın şehirlerini, Özbekistan dağlarını, Angola’nın çöllerini ve çok daha fazlasını görme şansımız bulunuyor. Hareket etme mekaniklerinin tamamını yenilediğini açıklayan geliştirici ekip, Modern Warfare’dan tanıdığımız “Cephanelik” sistemini de oyuna ekleyecek.

Modern Warfare’i özel yapan detaylardan biri bu cephanelik sistemiydi. Silahları istediğiniz şekilde modifiye edebilmenizi sağlayacak Black Ops Cold War, aynı zamanda yeni harita görevleri ile birlikte geliyor. Örneğin bir oyun modunda VIP’yi kaçış helikopterine götürmeye çalışacağız.

Tabii ki şimdiden oyunun multiplayer deneyimi hakkında yorum yapmak bir hayli zor. Fakat görünüşe göre Treyarch, CoD’un çok oyunculu kanadının odağını değiştirmeye hazırlanıyor. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün