Haberler

Black Ops Cold War’un Nesiller-Arası Bir Edisyonu Da Bulunacak

CODTracker raporuna göre Call of Duty: Black Ops Cold War’un üç edisyonu, Modern Warfare oyun dosyaları sayesinde ortaya çıktı. Bunlar Standard, Cross-Gen (Nesiller Arası) ve Ultimate isimlerini taşıyor.

Üç edisyon da oyuncular ön siparişle birlikte betaya erişim hakkı verecek, Modern Warfare ve Warzone’da da Frank Woods ile oynanabilecek. Standard ve Cross-Gen edisyonlarında Confrontation Weapons Pack de bulunacak.

Standard edisyon, PC, PS4 ve Xbox One için satışa çıkacak.

Cross-Gen edisyonu ise oyunun hem mevcut nesil, hem de yeni nesil versiyonları içinde bulunduracak. Activision mevcut nesle doğrudan yeni nesle yükseltme opsiyonu sunmak yerine, bu paketi ayrı olarak satmayı tercih etmiş. Yani eğer ileride yeni nesil konsol almayı düşünüyorsanız satın almanız gereken edisyon bu olmalı, tabii fiyat olarak Standard’ın üzerinde olacağı da muhakkak. Dahası, bu versiyonu alıp da yeni nesil konsol almazsanız da ekstra para vermiş olacaksınız 🙂

Ultimate edisyonu ise içerisinde yine nesiller-arası edisyona ek olarak Call of Duty: Black Ops Cold War bonus içerikleri bulunduruyor. Bu içerikler arasında kostümler ve Battle Pass de mevcut.

Bu paketlerin fiyatları da yarınki Black Ops Cold War tanıtımında duyurulacak. Standard ile Cross-Gen arasında 10$/10€ fark olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün