Haberler

Beklediğimiz Prince of Persia Duyurusu Geldi: The Sands of Time Remake!

Ubisoft’un UbiForward sunumunda sürprizi daha önceden baltalanan Prince of Persia: The Sands of Time Remake’i de ilk kez kanlı canlı görmüş olduk. Oyunun ismi daha önceden sızmış olsa da eski dostla tekrar buluşacak olmanın heyecanı vardı tabii.

Gördüğüm kadarıyla yayınlanan video oyunun hayranlarını ikiye bölmüş durumda. Kimileri oyunun grafiklerini beğenmemiş, eski göründüğünü düşünüyor; benim de aralarında olduğum diğer grup ise oyunun grafik olarak da ruhunun korunmuş olmasından mutlular.

Oyun orijinaline oldukça sadık biçimde hazırlanmış, hatta Prince’i seslendiren orijinal aktör Yuri Lowenthal de hem hareket yakalama, hem seslendirme için geri dönmüş. Sinematik sahneler ise tekrar aslına sadık halde çekilmiş.

  • Unutulmaz Oyun Müzikleri: Time Only Knows

Remake versiyonunda kamera, kontroller ve dövüşlerin günümüz standartlarına uygun hale getirildiği de söyleniyor ama orijinal ve modern kontroller arasından seçim yapabilecekmişiz.

Ayrıca ilgi çekici bir nokta da maceramız sırasında orijinal Prince of Persia oyununu açabilecek olmamız. 1992 tarihli oyunu açınca Ana Menüden oynayabileceğiz. Ubisoft, oyunda bunun gibi başka sürprizler de olduğunu söylüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün