Haberler

Apple TV Plus’a yeni sinemalar ekleniyor!

Yapılan son açıklamaya nazaran, Apple TV Plus platformuna 50’den fazla lisanslı sinema eklenecek. Universal, Sony ve Warner Bros üzere dev yapım şirketlerinin üretimlerinin yüklü olacağı bu sinemalarla birlikte, platformdaki izleyici sayısının yükseliş trendine girmesi bekleniyor.

Bu sinemaları izlemek için rastgele bir ekstra fiyat gerekmezken, birçok kişi için fiyatsız deneme sürümünü kıymetlendirmek için yanlışsız bir vakit üzere görünüyor. Bu gelişme yayıncılık dalında hayli ses getirse de, Netflix’in hakimiyeti kırmak hala hayli sıkıntı diyebiliriz. İşte tüm detaylar…

Apple TV Plus yeni üretimler sunacak

Eklenecek 50 sinema ortasında Titanik, Kill Bill ve Er Ryan’ı Kurtarmak üzere klasik üretimler yer alırken, Spider-Man üzere gençlere hitap edecek sinemalar de mevcut. Ama gelişmenin en olumsuz yanı, bu sinemaların yalnızca Amerika’daki kullanıcılara açılacak olarak gösterildi.

Diğer ülkelerdeki Apple TV Plus kullanıcılarının epeyce reaksiyonunu çeken bu durumun, önümüzdeki vakitte düzeltilip düzeltilmeyeceği ise merak konusu oldu. Ancak Apple idaresi şu ana kadar husus hakkında rastgele bir açıklama yapmadı.

apple tv plusa yeni sinemalar ekleniyor 0 GYvjVkft
Sizce Apple’ın sıradaki atağı ne olacak?

Ayrıca gelen son bilgilere nazaran, bu 50 sinema yalnızca kısıtlı bir müddet için yayında kalacak. Sinemaların nisan ayı içerisinde platformdan kaldırılması bekleniyor. Platformun son periyottaki teşebbüsleri epeyce olumlu karşılansa da, hala Netflix ve Disney Plus üzere devlere karşı geride kalmaya devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu durumun önümüzdeki periyotta değişip değişmeyeceğini ise daima birlikte göreceğiz.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Apple’ın yayıncılık bölümünde uyguladığı strateji gerçek mu? Cevaplarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolay kolay paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok pahalı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün